Pomagaj i odbierz darmowy pakiet na wybrany bieg

Już za niecałe 3 tygodnie wystartuje BLOOD BROTHERS RUN – bieg wyjątkowy, inny niż wszystkie. Zawodnicy staną na starcie w czerwonych koszulkach z grupą krwi, by wspólnie promować ideę honorowego krwiodawstwa.

Biegniemy jako wielka rodzina Krewniaków – ludzi, dla których zdrowie i życie ludzkie jest najwyższą wartością – mówią organizatorzy biegu.
Na starcie stanie ok. 1000 zawodników po to, by promować ideę oddawania krwi i zdrowy styl życia. Ponadto 6 kwietnia zostanie okrzyknięty Międzynarodowym Dniem Krewniaków – wszystko po to by podziękować dawcom krwi za ich bezcenny dar życia.

Dlaczego właśnie bieg? Żeby uświadomić wszystkim uczestnikom, że aktywność fizyczna jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, a samo bieganie dotlenia naszą krew, a tym samym cały organizm.

BLOOD BROTHERS RUN – dla zdrowia, dla życia.

W programie wydarzenia organizatorzy przygotowali biegi na 3 dystansach:
10 km – bieg dla amatorów i biegaczy zaawansowanych;
5 km – bieg dla amatorów i biegaczy średnio zaawansowanych;
2,5 km – marszobieg – początkujący, rodzice z dziećmi, seniorzy, nornic walking
Ponadto miasteczko biegacza, w którym będzie można skorzystać ze stref relaksu, masażu, zabaw dla dzieci. Dodatkowo na gości będą czekały strefy sponsorów i partnerów z atrakcjami.
Udział w biegu potwierdziły także znane osoby ze świata filmu i muzyki, m.in. Michał Milowicz, Małgorzata Kosik, Karolina Nowakowska, Ola Linda, Marcin Najman i wielu, wielu innych.

Blood Brothers Run to wyjątkowy bieg. Dlatego organizatorzy przygotowali specjalną ofertę – kupując pakiet startowy, kolejny na dowolny bieg Biegaj’MY z DEM’a otrzymasz gratis.
Jak to zrobić?
1. Wejdź na bloodbrothersrun.pl
2. Wybierz sekcję „zapisy”
3.Wypełnij formularz zgłoszeniowy
4. W polu „zniżka” zaznacz „ Bieg gratis”
5.W polu wyboru biegów, zaznacz wydarzenie, na które chcesz otrzymać darmowy pakiet
6. Dokończ wypełnianie formularza i opłać start w biegu
Promocja trwa do 28.03 i nie łączy się z innymi.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w imprezie, by razem pokazać, jak ważne jest jednoczenie się w tej słusznej sprawie. Podzielmy się tym, co mamy najcenniejszego.
Pobiegniesz?
Odpowiedź masz we krwi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.