19 grudnia 2017

Organizatorzy

JM Marketing Services to absolutna nowość na rynku eventów, biegów i produkcji koncertowych. To grupa wykwalifikowanych młodych osób, która podjęła się tworzenia wyjątkowych wspomnień.

Na początku naszej działalności obiecaliśmy sobie, że albo będziemy najlepsi, albo nie będzie nas wcale. Dlatego każdego dnia
stajemy przed nowymi wyzwaniami, aby każdy nasz klient był w 100% zadowolony
z wykonanej przez nas pracy, bo jego zadowolenie to nasza satysfakcja.

Dzięki temu w niedługim czasie zaufało nam wiele firm, które wspólnie z nami tworzą wyjątkowe produkcje.

Prywatnie jesteśmy fanami aktywnego trybu życia. Dlatego zdecydowaliśmy się przejąć markę Biegaj’MY z DEM’a. Nasze wydarzenia o całodniowe pikniki dla całych rodzin. W naszych biegach zawodnicy mierzą się na dystansie 5km, 10 km oraz w półmaratonach.

 

Stowarzyszenie Sport Dzieci i Młodzieży powstało w 1997 roku jako kontynuator działalności Fundacji Polskiej Lekkiej Atletyki założonej w 1989 roku. Obecnie posiada status organizacji pożytku publicznego (OPP). Stowarzyszenie organizuje masowe zawody sportowe „Czwartki Lekkoatletyczne”, sportowe wakacje dla utalentowanej młodzieży oraz szkolenia dla organizatorów zawodów. W ciągu 20 lat „Czwartki” objęły swoim zasięgiem ponad 120 miast, w których do tej pory uczestniczyło milion dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych.

Zwycięzcy Ogólnopolskich Finałów „Czwartków Lekkoatletycznych” reprezentują Polskę na Międzynarodowym Pucharze Lekkoatletycznym organizowanym od 8 lat w Warszawie. Dzięki działalności stowarzyszenia tysiące dzieci zaczyna swoją przygodę ze sportem. Wiele dziewcząt i chłopców uprawia później nie tylko lekką atletykę, ale również inne dyscypliny sportowe w grach zespołowych, sportach walki lub w sportach zimowych.

Więcej informacji na temat Stowarzyszenia „Sport Dzieci i Młodzieży” na: http://www.czwartki.pl/