19 grudnia 2017

Organizatorzy

Agencja DEM’a Promotion Polska jest jedną z największych agencji marketing services w Polsce.

Specjalizujemy się we wsparciu sprzedaży, budując swoją pozycję na polskim rynku od 1995 roku. Ponad 22-letnie doświadczenie pozwoliło nam na wnikliwe poznanie mechanizmów rynkowych oraz stworzenie skutecznych i sprawdzonych metod oraz standardów pracy. Wszelkie działania i procesy dostosowane są do potrzeb i oczekiwań Klientów, które następnie realizowane są w oparciu o rzetelną analizę rynku.

Codziennie do pracy z DEM’a PP przystępuje ponad 1 500 przeszkolonych osób w charakterze audytorów, merchandiserów, hostess, koordynatorów czy prowadzących projekty.

DEM’a Promotion Polska jest pomysłodawcą i organizatorem popularnych biegów z cyklu Biegaj’MY z DEM’a, ocenianych w społeczności biegaczy jako nowy powiew świeżości i jakości organizacyjnej.

 

Stowarzyszenie Sport Dzieci i Młodzieży powstało w 1997 roku jako kontynuator działalności Fundacji Polskiej Lekkiej Atletyki założonej w 1989 roku. Obecnie posiada status organizacji pożytku publicznego (OPP). Stowarzyszenie organizuje masowe zawody sportowe „Czwartki Lekkoatletyczne”, sportowe wakacje dla utalentowanej młodzieży oraz szkolenia dla organizatorów zawodów. W ciągu 20 lat „Czwartki” objęły swoim zasięgiem ponad 120 miast, w których do tej pory uczestniczyło milion dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych.

Zwycięzcy Ogólnopolskich Finałów „Czwartków Lekkoatletycznych” reprezentują Polskę na Międzynarodowym Pucharze Lekkoatletycznym organizowanym od 8 lat w Warszawie. Dzięki działalności stowarzyszenia tysiące dzieci zaczyna swoją przygodę ze sportem. Wiele dziewcząt i chłopców uprawia później nie tylko lekką atletykę, ale również inne dyscypliny sportowe w grach zespołowych, sportach walki lub w sportach zimowych.

Więcej informacji na temat Stowarzyszenia „Sport Dzieci i Młodzieży” na: http://www.czwartki.pl/